Дорога до Польщі


2015-03-26 22:38:20

Що ж, настав час розповісти як я Потрапив до Польщі.

Неділля, 3 серпня. Дорога до Польщі

Шум будильника. Цього разу він будить мене не просто так. Не до роботи, не до навчання. Сьогодні настав день дороги до Польщі. Сумка вже зібрана, перевіряю чи все взято, чи нічого не забуто. Розумію що головне документи, гроші, квиток на автобус. Автобус відправлявся в 8:30 ранку з АС “Дачна”, думаю всі знають де це.
Так виглядав мій автобус. Київ-Вроцлав. Вартість автобуса 680 грн.

img02

Виїхали ми вчасно, в Ополе повинні були бути в 3:40 по місцевому часу (на 1 годину менше від київського часу), але як це часто буває приїхали ми пізніше. Але про це пізніше. Автобус їде через Житомир, Рівне, Львів.

До кордону приїхав близько 17-18 вечору. Паспортний контроль зайняв близько 5-6 годин. Всіх перевіряли, в деяких були проблеми, але в підсумку пропустили всіх. Хабар як це часто буває водій не збирав.

img04

img05

Близько 4:30 по місцевому часу я був в Ополе. Перше фото в місті.

img06

Дочекавшись потрібного мені автобуса, я поїхав до навчального закладу. Незважаючи на те, що надворі було холодно, в автобусі працював кондиціонер. В автобусах є Wi-Fi та кондиціонери, не в всіх звісно, але зазвичай є.

З заселенням були малі проблеми, але не важливі. Гуртожиток це 5 поверхова споруда (а по їхньому це 4х поверхова). Кімната розрахована на 2х людей. В гуртожитку на одному поверсі живуть як чоловіки так і жінки, зазвичай в кімнаті лише або дві дівчини, чи два хлопця, але при взаємному бажанні можуть жити разом хлопець та дівчина.
Гуртожиток на місяць коштує 330 злотих (близько 1350 грн на той момент). Але курс гривні постійно гіршає. Так що буде більше. Назва гуртожитку в якому я живу “Zaścianek”
Фотографії кімнати:

img08 img07

Далі буде 🙂


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *