Перші дні в Польщі


2015-03-27 15:47:28

img20Перші дні це як завжди ознайомлення з містом, в ці моменти дізнаєся де який магазин, яка спордуа, яким транспортом можна дібратись до того чи іншого місця. Це також знайомство з новими людьми.

14 серпня

В цілому зараз я на мовних курсах. На курсах безліч людей з України, з різних областей та міст.
Один з корпусів університету має такий вигляд.

img09

img10

Трошки слів про сам навчальний заклад. Опольська Політехніка — це технічний, котрий знаходиться в місті Ополе, Опольське воєвудство – це південно західна частина Польщі. Поруч є такі великі міста як Вроцлав, Катовіце та інші. Опольська політехніка це навчальний заклад з 45-літньою традицією академічної освіти на європейському рівні, даний ВНЗ дуже швидко розвивається і надає підготовку за технічним, гуманітарним, економічним та медичним напрямками. В Політехніці Опольській на шести факультетах навчаються близько 11 000 студентів з різних міст та країн.

В перші дні не було зрозуміло де і що розташоване, де що краще купувати, як все це купувати і так далі. Спочатку був тест на знання мови, так як я вже вивчав трішки мову в Києві, я потрапив в середню групу.
На парах ми сиділи в різних аудиторіях, також всі ходили на різний час. Виглядало це приблизно так як на фото.

img11

Пари відбуваються дуже цікаво. Не в “тупу” матеріал дають нам, а з веселощами. Розповідають про культуру, звичаї. Що можна в них і що не можна в них робити. Також нас водили на зустрічі з різними посадовцями міста та воєводства (воєводство це як область). Ми бували в мера міста. Були на екскурсії в цементному заводі та електростанції. Все дуже технологічно (а на щоб я ще звернув увагу, інформатик все ж таки). Декілька фотографій з цих зустрічей та екскурсій.

img12

img13

img14

img15

img16

Що в цілому цікаво, в них сильно розділяють сміття. Це звісно очевидно, просто стикнувся з цим в живу. Розділяють навіть пляшки по кольорам. Мене це здивувало)

img17

Тепер трошки фотографій центру
img18 img19img20 img21 img22

Також ми зустрічались з польськими студентами, вони такі своєрідні. Одним словом хороші.


Один комментарий на “Перші дні в Польщі

  1. Pingback: Як я вивчав польську мову | Блог про Польщу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *