Як я вивчав польську мову


2015-04-19 15:16:41

Як вивчити польську мову.kursy

Сьогодні я поділюся з шановним читачем про те, як вивчити польську мову. Поділюсь конкретно своїм прикладом вивчення мови. Якщо Вам це цікаво, то тисніть читати далі і читайте з насолодою.

Різні люди по різному вивчають мови, хтось полюбляє вивчати мову повністю самостійно, відвідуючи тематичні сайти, дивлячись фільми на мові яку вивчають, слухаючи музику, пробуючи читати книги на мові яку бажають вивчати. Дехто вивчає мову комплексно – відвідуючи мовні курси та переглядаючи фільми, слухаючи музику.

Особисто я, коли вирішив що точно  буду їхати до Польщі, вирішив піти на мовні курси. Відвідував я курси «Коперник», що знаходились на метро Майдан Незалежності в місті Київ. Проте на даний момент ця фірма вже не працює.

Вивчав я польську мову 3 місяці відвідуючи мовні курси. На той момент вони коштували 2790 грн. Також іноді я читав якусь літературу, але це не так просто заставити себе щось почитати.

Після закінчення курсів, я надумав відвідати мовні курси при самому навчальному закладі. Так як я планував поступати в Опольську Політехніку, то я звісно ж і поїхав на мовні курси саме до неї. Відбувались вони з 4 серпня по 24 серпня 2014 року і коштували 300 євро – на той момент це була ще відносно невелика сума в гривнях. Можна переглянути деякі фото з курсів та трошки опису по цьому посиланню.

Після мовних курсів почалось навчання (в жовтні) і от саме під час навчання я добряче покращив мовні знання.

Доречі, якщо кому цікаво, то по цій ссилкі можна скачати матеріали для вивчення мови

А як мову вивчали чи вивчаєте ви? Пишіть в коментарях.

Комментариев: 8 на “Як я вивчав польську мову

  1. Примерно так же и я )
    Курсы, потом приезжаешь в универ на языковой курс)
    курс оч помогает.. почувствовать, испытать себя в среде)

  2. А я учу польский самостоятельно. Главное большое желание и усидчивость. Зато значительно экономлю бюджет ))

  3. Pingback: Материалы для изучения польского языка | Блог про Польщу

  4. Pingback: Карта поляка - Блог про Польщу

  5. Я уже месяц работаю в Польше, тоже ходила на курсы в Украине, но акцент ужасный. Как от него избавится не знаю.

  6. Добрий день! Цікава стаття. А я вивчала польську в центрі ІМ: imclasses.com Заняття мені дуже сподобались. Тепер кожне літо проводжу в Польщі. Знаючи мову набагато легше відвідувати дану країну. Рекомендую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *