Як зекономити на фотографіях для документів?


2022-12-19 00:13:19

Вартість фотографій на документи в Польщі 30-50 злотих. З одного боку це не багато, а з іншого боку є можливість зекономити і зробити фото на документи за 1 злотий. Як? В цій статті я опишу це 🙂

Найбільш відчутна економія буде у випадку родин, котрі в 3-4 особи подаються на картку побиту. Погодьтесь, буде набагато приємніше замість 120-200 злотих витратити 3-4 злотих.

Мій досвід з економії на карті побиту тут.

Що для цього потрібно? В першу чергу бажання зекономити і наявність фотоапарату в телефоні. Чим більше бажання і чим кращий у вас фотоапарат в телефоні тим кращий результат у вас буде.

Потрібно виконати 3 прості дії

  1. Зробити фотографію на телефон (якщо є фотоапарат то ще краще)
  2. Підготувати фотографію за допомогою спеціальних програм або онлайн сервісів
  3. Роздрукувати фотографію в Rossmann, Auchan або будь-якому іншому місці, де є можливість друкування фото.

А тепер про все по порядку.

Зробити фото

Щоб фото вийшло достатньо якісне потрібно обрати однотонний фон і мати достатньо світла. Фон не обов’язково білий – програмне забезпечення зробить фон білим. Достатньо буде в день стати на фоні стіни, навпроти вікна. Краще щоб одяг був контрастним відносно стіни і бажано не білий. Зробіть одразу декілька фотографій: ближче до вас, трошки далі від вас.

Підготування фотографії

Потрібно знайти програми або онлайн сервіси, які дозволяють зробити з простої фотографії фото на документи. Ви завантажуєте фотографію, зазначаєте де верх голови, де низ голови, де центр лиця, де очі. Вибираєте розмір та кількість фотографій і натискаєте кнопку приготування фото. Вуаля – фото готові, подивіться чи все з ними добре, якщо все добре, то просто збережіть собі їх на телефон.

Друк фотографій

Маючи готові фото на телефоні час відправитись до місця, де їх можна надрукувати. Я зазвичай ходжу до Rossmann. Можна піти до будь-якого місця, я обираю Rossmann тому що мені до цього магазину найближче. Там йду до друкарки, користуючись меню вибираю розмір фотографії, надсилаю фотографію по Bluetooth. Чекаю 2 хвилини і з фото та талоном на оплату направляюсь на касу. Ціни друку будуть скрізь різні, останній раз як я друкував ціна 1 фотографії була 99 грош.

Вітаю – ви зекономили!

Завдяки таких простих дій ви зекономили від 30-50 злотих, а якщо у вас родина, то навіть 120-200 злотих 🙂

Залишилось лише вирізати фотографії. Рекомендую це зробити вдома і якомога якісніше. Одного разу у мене не було ножиць, а з фотографіями я дотягнув до останнього. Хотів купити ножиці, а в Rossmann їх не було, а часу було все менше. То ж подаючись на картку резидента я попросив ножиці в пані, які приймала документи. Це було доволі епічно і викликало у неї питання звідки фотографії. Вона навіть пішла по трафарет щоб перевірити, чи фото відповідають нормам 🙂 Після того як переконалась, що з ними все добре, дала мені ножиці і прийняла документи.

Варто враховувати, що різне програмне забезпечення можу видати різний результат. Не несу відповідальності за збитки чи будь-які витрати, якщо ваш результат виявився не достатнім.

Можливо вас зацікавить:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *