Як запросити друга в Польщу

Всім привіт. Сьогодні хочу розповісти про те як запросити в Польщу друга чи подружку, це один з способів який можна використати, та який дав результати. Це метод отримати туристична віза в Польщу.
Отже якщо Вас цікавить віза в Польщу для свого знайомого чи знайомої ця стаття для Вас.Вхідні умови:
На момент отримання візи для подружки я навчався в політехніці та проживаю в гуртожитку.
Людина котру я хотів запросити до себе, навчається в Київській області на магістратурі, має 20 років.
Черговість дій виглядає наступним чином:
1. Йдемо до пані керовнічки в своєму гуртожитку, запитуємось чи можна щоб приїхав хтось до вас в гості і чи може вона надати потрібні документи для посольства. Вона звісно говорить можна. Вам потрібно zaswiadczenie що така то людина дійсно може проживати в даному гуртожитку. Від вас буде потрібно надати дату народження, прізвище та ім’я як в закордонному паспорті, у мене чомусь питали імя батька та матері (і потім його там і писали). Також потрібно визначитись з датами гостювання. Приклад:wzor
В випадку, якщо Ви вже не студент, то Вам просто потрібно забронювати готель або надати документи що ви приймете гостя в себе вдома, наприклад в своїй чи арендованій квартирі.
2. Далі потрібно оплатити хоча б 50 % проживання. Можна більше, та навіть краще якщо більше. Якщо Ви студент та приймаєте гостя в гуртожитку то знайте,  що 2 дні на рік ви можете приймати гостей безкоштовно. Після оплати ви отримаєте FAKTURA VAT.
3. Ці документи потрібно передати людині яка хоче до вас приїхати. Можна поштою, можна службами доставки, можна автобусом. Дивлячись скільки у вас є часу.
4. Якщо людина яка до вас хоче приїхати студент і цій людині ще немає 21 року, то ви можете уникнути сплату візового збору (35 євро). Для цього потрібно щоб один з батьків написав розписку, про те що їхня дитина знаходиться на утриманні.
5. Також добре буде, якщо ви напишите простий план перебування в Польщі.

6. Далі вже все як завжди. Заповнюємо візову анкету, вказуємо все вірно, перевіряємо. Ціль поїздки туризм. Не вказуємо що до когось в гості, просто туризм.Якщо це перша віза тої людини, то на мою думку краще «сильно не розганятись». Не вказуйте термін перебування на 20-30 днів. На мою думку якщо вказати 10 днів, шанс того, що дадуть візу більший ніж якщо вказати 25 днів. Також не варто пробувати перший раз оформляти мультивізу.

Завчастно займайтесь призначенням дати подання документів. Зазвичай там все зайнято на місяць на перед. Тому якщо Ви надумали прийняти гостя в березні, почніть займатись всім ще з січня.

Якщо є якісь питання пишіть в коментарі — відповім.

 


Комментариев: 2 на “Як запросити друга в Польщу

  1. Pingback: Как получить визу в Польшу по приглашению - Блог про Польщу

  2. Pingback: Как пригласить мужа/жену в Польшу? Или любого другого родственника/друга - Блог про Польщу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *